کاشت ریش

کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش و سبیل !

برخی از آقایانی که در ناحیه ریش و سبیل خود دچار مشکل کم پشتی میباشند و دوست دارند تا ریش و سبیل پرپشتی داشته باشند یاحتی دچار طاسی و مشکل تکه تکه شدن موها در ناحیه ی ریش و سبیلشان هستند،می توانند برای کسب اطلاعات و اقدام برای کاشت ریش و سبیل،به پزشک متخصص مراجعه کنند.

برای کاشت ریش و سبیل چه مواردی را باید بدانیم؟

ناگفته نماند که برخی از اقایانی هم که دارای زخم و بریدگی در ناحیه ی پوست صورتشان هستند،میتوانند از این روش بهره گیرند تا مشکلشان برطرف شود و شرایط ظاهری شان بهتر شود.عده ای از آقایان نیز با هدف اصلاح الگوی رویش مو و خط ریششان  اقدام به کاشت ریش و سبیل میکنند و در اکثر مواقع نتایج مطلوبی بدست می آورند.

برای بدست آوردن بهترین نتیجه باید به دنبال یک کلینیک بسیار معتبر بود و به پزشکی با تجربه مراجعه کرد.پس مراجعه به پزشک حتما چند جلسه مشاوره خواهید داشت تا پزشک شما تشخیص دهد که علت اصلی ریزش موی شما چیست و آیا روش کاشت ریش و سبیل برای شما مناسب خواهد بود یا خیر.

توجه داشته باشید که برای عملیات کاشت از موی سر شما استفاده میشود تا عملیات کاشت به خوبی انجام شود .دلیل این موضوع نیز صرفا بخاطر آن است که موهای سر بسیار شبیه به موهایی می باشد که در اطراف چانه شما رشد میکنند.

بهتر است در فرایند کاشت ریش و سبیل،عجول نباشید و پوست صورتتان مهلت دهید تا نتایج نهایی عملیات پیوند مو را مشاهده کنید.اصولا حدود سه ماه پس از پیوند مو اولین نتایج آن را مشاهده خواهید کرد اما برای آنکه بتوانید نتایج نهایی را همانطور که دوست داشتید و ببینید باید حدودا ۸ الی ۱۲ ماه صبر کنید.

تمامی مراقبت هایی را که پزشکان توصیه کرده است،قبل و بعد از عملیات پیوند انجام دهید که این توصیه ها و اقدامات تاثیر بسزایی در نتایج نهایی عملیات پیوند خواهند داشت.

اصولا بیشتر پزشکان توصیه میکنند که افرادی که کاشت انجام میدهند،کافیست که حدود ۵ الی ۶ روز ناحیه ی مورد نظر را خشک نگه دارند و از ورزش ها سنگین اجتناب کنند.

مزیت های کاشت ریش و سبیل

مزیت های کاشت ریش و سبیل

۱.هر روزه در تمامی نقاط جهان،تعداد کسانی که با هدف کاشت ریش و سبیل به پزشکان مراجعه می کند رو به افزایش است ،یکی از مهمترین مزایا و علت اصلی آنان،طبیعی بودن موهای کاشت شده میباشد.به دلیل انکه ریشه ی موهای کاشت شده در ناحیه ی ریش و سبیل از موهای سر فرد بدست می آید،رشد آنان نیز در طول زمان کاملا طبیعی میباشد.

۲.هیچ محدودیتی در کاشت موها در ناحیه ی ریش و سبیل وجود ندارد و کسانی که اقدام به کاشت می کنند،پس از گذشتن چندین ماه و رشد و افزایش موهای صورتشان می توانند به راحتی آنها را بتراشند و به هر مدلی که دوست دارند اصلاح کنند.

۳.کاشت ریش و سبیل یک عمل سرپایی و بدون دردسر می باشد و با استفاده از بی حسی موضعی انجام میگیرد و نیاز به بیهوشی ندارد.

۴.حدودا هر جلسه ی پیوند مو نیاز به ۲الی۵ ساعت دارد و نیازی به دوره ی نقاهت ندارد و بلافاصله بعد از عمل فرد میتواند به دنبال کارهای روزمره اش برود.

  1. تراکم ریش و سبیل برای برخی از آقایان بسیار اهمیت دارد و باعث افزایش اعتماد بنفس و حتی بهبود روابط اجتماعیشان میشود.

۶.برخی از عیوب صورت مانند(بریدگی ها و سوختگی و جای جوش و….)را می توان به خوبی با استفاده از این روش پوشاند.

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
 
مکالمه را شروع کنید