کاشت ریش

کسانی که ریش هایشان دچار ریزش شده است و یا ریش ندارند،بخوانند!

کسانی که ریش هایشان دچار ریزش شده است و یا ریش ندارند،بخوانند!

همه ی ما به خوبی می دانیم که یکی از بزرگترین علائم بلوغ و مردانگی در تمام آقایان در سراسر دنیا،ریش و سبیل میباشدکه تاثیر بسیار فراوانی در افزایش زیبایی و جذابیت آنان دارد.ریزش مو در این نواحی می تواند باعث کاهش اعتماد بنفس آنان شود و زیبایی و جذابیت مردانه آنان را از بین ببرد.همین موضوع نیز باعث میشود تا آقایان در طول زندگی کاری و شخصی شان دچار عدم اعتماد بنفس شوند و در بسیاری از مسائل توانند موفق باشند.

میزان تراکم ریش و سبیل از جمله عواملی می باشد که ارتباط مستقیم آن با مسائل هورمونی در آقایان قابل انکار نیست.البته این نکته نیز قابل ذکر است که ممکن است دلیل ریزش موی آقایان به بیماری ها و اختلالات سیستم ایمنی بدن مرتبط باشد.

همه ی ما به خوبی می دانیم که یکی از بزرگترین علائم بلوغ و مردانگی در تمام آقایان در سراسر دنیا،ریش و سبیل میباشد.

هنگامی که بدن دچار عدم تعادل هورمونی می شود و میزان ترشح هورمون های مختلفی همچون تستوسترون(آندروژن) در بدن آقایان تا حد زیادی کم شود،اولین علائم ریزش مو نیز آشکار خواهد شد.در چنین مواقعی اگر آقایان بلافاصله موضوع را جدی بگیرند و به پزشک مراجعه کنند،میتوانند در همان ابتدای کار مانع از ریزش موی بیشتر شوند،اما اگر این موضوع را نادیده بگیرند و پیگیری ان را به تعویق بیندازند،ممکن است در طولانی مدت با مسائلی همچون طاسی و ریزش بیش از حد مواجه شوند.

در سال های اخیر بسیاری از متخصصان و پژوهشگران به این نتیجه رسیدند که استرس و فشارهای عصبی روزانه نیز میتواند یکی دیگر از عوامل بسیار مهم ریزش مو در نواحی ریش و سبیل باشد.

ناگفته نماند که یکی دیگر از عوامل بسیار مهم در کاهش تراکم ریش و سبیل،عوامل ژنتیکی می باشد.در چنین مواقعی اصولا با دارو درمانی نمیتونم مشکل افراد را حل کرد و باید از روش هایی همچون کاشت مو کمک گرفت.

کاشت ریش

کاشت موی طبیعی ریش و سبیل؛یک راه حل مناسب

امروزه این امکان برای تمام آقایانی که از مدل ریش و سبیل خود ناراضی هستند،وجود دارد که برای کاشت موی طبیعی نزد پزشکانی متخصص مراجعه کنند تا علاوه بر افزایش تراکم موهایشان،الگوی رویش موی آنان نیز اصلاح شود.

توجه  داشته باشید که کاشت مو میتواند به افرادی که دچار مشکلاتی در نواحی پوست صورتشان هستند نیز کمک کند.به عبارتی دیگر میتوان گفت که این روش برای افرادی که به دنبال پوشاندن عیوب صورتشان(جای زخم،جای اسکار و جوش،جای سوختگی و…)می باشد نیز بسیار کارآمد است و میتواند به آنها کمک کند تا نتایج مطلوبی  بدست اورند.

کاشت موی طبیعی ریش و سبیل؛یک راه حل مناسب

برخی از افراد به اشتباه تصور میکنند که کاشت موی ریش و سبیل جز عمل هایی میباشد که به دوره ی نقاهت نیاز دارد و ممکن است انسان را از انجام کارهایشان در طول روز باز دارد.حقیقت این است که عمل کاشت مو جز روش های زیبایی محسوب میشود که سرپایی در طول چند ساعت انجام میشود و نیازی به بیهوشی و دوره ی نقاهت و استراحت ندارد.

تنها مراقبتی که لازم است بعد از انجام کاشت ریش و سبیل انجام دهید آن است که از عواملی که باعث کشش پوست سر میشوند خودداری کنید و در این چند روز ارتباط مستقیم آب با پوست سرتان خودداری کنید و حدالامکان جای زخم های پس از کاشت را دستکاری نکنید تا دچار عفونت و مشکلات و آسیب های احتمالی نشوند.

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + پنج =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
 
مکالمه را شروع کنید