کاشت ابرو

همه چیز درباره کاشت ابرو

همه چیز درباره کاشت ابرو !

همانطور که میدانید،ابروهای انسان ها نقش مهمی در ایجاد زیبایی و جذابیت در ظاهر فردی دارند.برخی معتقدند که ابروهای افراد از لحاظ تاثیر گذاری در جذابیت چهره ی افراد،از موهای سر نیز با اهمیت تر می باشد چرا که در ناحیه ی مرکزی صورت قرار گرفته اند،به همین دلیل نیز هر روزه طرفداران کاشت ابرو در سراسر جهان بیشتر میشود.

دلایل اهمیت استفاده از روش کاشت ابرو

از عمده ترین دلایلی که باعث میشود امروزه بسیاری از افراد به سراغ روش درمانی و زیبایی کاشت ابرو میروند،به شرح زیر می باشد:

۱.برخی از افراد به صورت مادرزادی و ژنتیکی دارای ابروهایی کم پشت می باشد.

۲.ممکن است د سوانحی مانند سوختگی و یا تصادفات،ظاهر کلی ابروها از بین برود.

۳.برخی از بانوانی که بیش از حد به سراغ تاتو و هاشور کردن ابرو هایشان میروند با ریزش ابرو در طولانی مدت مواجه میشوند.

۴.افراد مبتلا به بیماری های تیروئیدی و انواع مختلف بیماری های عفونی نیز ممکن است با ریزش موهای ابرو مواجه شوند.

۵.افزایش سن و کاهش سطح فولیک اسید در بدن میتواند باعث ریزش موهای ابرو شود.

نکته:توجه داشته باشید که برای کسانی که با بیماری هایی همچون:آلوپسی آره آتا،آلوپسی توتالیس،یونیورسالیس دست و پنجه نرم میکنند و ابروهایشان دچار ریزش میشود،استفاده از روش کاشت ابرو انتخاب مناسبی نمی باشد؛چرا که این نوع از طاسی ابرو مربوط به نوعی از اختلال خودایمنی بدن میباشد و ممکن است حتی بعد از کاشت نیز گلبول های سفید بدن نتوانند فولیکول های مو را تشخیص دهند و با حمله به آنها باعث ریزش دوباره مو ابرو شوند.

ویژگی های ساختاری موها در کاشت ابرو

ویژگی های ساختاری موها در کاشت ابرو

قبل از انکه اقدام به استفاده از روش کاشت ابرو کنید،بهتر است در ابتدا اطلاعات نسبتا مختصری در مورد این روش درمانی و زیبایی داشته باشید تا در استفاده از این روش به نتایجی مطلوب برسید.

دراین روش،موهای کاشت شده باید دارای ویژگی هایی باشند تا نتیجه ی کار طبیعی و موفقیت آمیز باشد:

۱.باید جت موهای کاشت شده در ابرو با جهت رویش مو در حالت طبیعی کاملا مطابقت داشته باشد.

به عنوان یک قاعده ی کلی می توان گفت که ابرو از سه بخش سر،تنه،دم تشکیل میشود که در هر یک از آنها جهت رشد ابرو متفاوت می باشد و یک متخصص باید با دقت کامل به این موضوع شروع به کار کند.

۲.توجه داشته باشید که زاویه ی رشد ابروها با موهای سر فرق دارد و یکسان نمی باشد.اصولا فولیکول های ابرو دارای زاویه ی زیادی نسبت به پوست صورت می باشد و همین موضوع باعث میشود تا موهای ابرو به طور کامل روی پوست بخوابد و مانند موهای سر،رشد عمودی داشته باشند؛بنابراین با هدف ایجاد زاویه در کاشت ابرو،باید از موهایی کمک گرفت که مشابه به موهای ابرو باشند،بنابراین موهای پشت گوش یکی از بهترین انتخاب هایی می باشد؛چرا که این موها دارای رشدی زاویه دار هستند.

۳.جالب است بدانید که موهای ابرو برخلاف گرافت های موی سر که ۳یا۴ تایی میباشند،از یک تار تشکیل میشوند و نباید برای کاشت ابرو از فولیکول هایی استفاده کرد که دارای چند تار مو می باشد.

رشد موهای کاشت شده در ابرو نیز تا حدودی بیشتر از موهای طبیعی ابرو میباشد.

 

۴.توجه داشته باشید که در عملیات کاشت از موهای پشت گوش یا سر برای ناحیه ی ابرو استفاده میشود و به طور طبیعی رشد موهای ناحیه ی سر بیشتر از ابرو می باشد،بنابراین رشد موهای کاشت شده در ابرو نیز تا حدودی بیشتر از موهای طبیعی ابرو میباشد و افراد باید در منظم و مرتب کردن آنها دقت کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 3 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
 
مکالمه را شروع کنید