کاشت ابرو

نتایج کاشت ابرو

نتایج کاشت ابرو

آثار زخم و دلمه های حاصل از کاشت ابرو،حدودا ده روز پس از انجام عمل کاشت از بین خواهد رفت و به اصطلاح پزشکی،موها کاشته شده وارد فاز استراحت خواهند شد.بهتر است در تمامی مراحل کاشت،افراد عجولانه برخورد نکنند و کمی صبر کنند تا نتایج مورد نظرشان در طول مدت۸الی۱۲ماهه مشخص شود.

اصولا نتایج کاشت کاملا طبیعی خواهد بود و رشد عادی خواهند داشت؛چرا که از موهای پشت گوش برای کاشت آنها کمک گرفته شده و موهای طبیعی خود فرد باعث بدست آمدن نتایج مطلوبی میشود.

نتایج کاشت ابرو

استثنائا ممکن است برخی از افرادی که کاشت ابرو انجام میدهند،نتایج دلخواهشان را بدست نیاورند و این موضوع بیشتر برای افرادی پیش می آید که دچار:مشکلات ژنتیکی،بیماری های مربوط به سیستم ایمنی بدن مانند آلوپسی،بیماری های مختلف پوستی که درمان نشده و….می باشد.

ناگفته نماند که توانایی پزشکان متخصص و ماهر نیز در بدست آوردن نتایج مطلوب از کاشت ابرو بسیار اهمیت دارد توصیه میشود به مراکز درمانی و خدماتی مطمئنی مراجعه کرد.

مراقبت های اصولی بعد از کاشت ابرو

۱.شستشوی ملایم و تدریجی به دستور پزشک در نواحی کاشت ابرو ،الزامی میباشد.

۲.ممکن است پس از پیوند ابرو در برخی از افرادی که پوست حساسی دارند،مشکلاتی مانند زخم و تاول بوجود آید که در این مواقع توصیه می شود به هیچ عنوان افراد این زخمها و دلمه ها را دستکاری نکنند و مدت چند روزه ای را تحمل کنند تا این زخم ها به مرور زمان درمان شوند.

۳.پس از گذشت چند ماه و رویش کامل موهای ابروهایتان،می توانید مانند دیگر افراد از روش های اصلاحی استفاده کنید و زیبایی ابروهایتان را دو چندان کنید،اما در چند ماه اولی که هنوز ابروها به رشد کافی نرسیده اند و نتایج پایانش مشاهده نشده است،بهتر است تنها از قیچی برای مرتب کردن و کوتاه کردن موهای ابروها کمک بگیرید.

۴.توجه داشته باشید که حدود ۵ الی سه هفته بعد از کاشت،ابروهایتان دچار ریزش خواهد شد و این مسئله کاملا طبیعی است و نشان دهنده ی آن است که پروسه ی ترمیم ابروهایتان با موفقیت انجام شده است. نگرانی را کنار بگذارید؛ چرا که پس از آن سه هفته ابروهایتان دوباره رشد خواهند کرد و در طول مدت ۸ الی ۱۲ ماهه نتایج نهایی کار را مشاهده خواهید کرد.

۵.حتما از داروهای ضدعفونی کننده و توصیه های پزشکان در طول مدت نقاهت استفاده کنید و از دستکاری ابروهایتان بپرهیزید.

۶.بیمارانی که در اثر دارو درمانی و روش های شیمیایی ابروهایشان دچار ریزش شده است،بهتر است بعد از پایان کامل دوره ی بهبودشان برای کاشت ابرو به پزشک مراجعه کنند.دلیل این موضوع برای جلوگیری از صرف وقت و هزینه ی اضافه میباشد،چرا که افرادی که تحت درمان های شیمیایی می باشند و برخی از داروهای خاص را مصرف میکنند،ممکن است پس از کاشت هم مجددا دچار ریزش مو شوند.

مراقبت های اصولی بعد از کاشت ابرو

نکته

بسیاری از بانوانی که از کم پشتی ابروهایشان رنج میبرند و از مصرف مداد ابرو و لوازم آرایشی مختلف برای زیباتر و پرپشت تر نشان دادن ابروهایشان خسته شده اند،میتوانند از روش کاشت ابرو استفاده کنند.هیچ محدودیت سنی و جنسی برای عملیات پیوند ابرو وجود ندارد و همه ی افراد می توانند برای داشتن ابروهایی جذاب تر از این روش درمانی و زیبایی استفاده کنند.

هاشور

تمام کسانی که در گذشته از روش هایی مانند هاشور و تاتو نیز استفاده کرده اند و نتایج مطلوب دلخواهشان را نگرفته اند نیز میتوانند از روش کاشت استفاده کنند و هیچ محدودیتی برای انان وجود ندارد.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
 
مکالمه را شروع کنید