کاشت مو

مراحل بهترین روش کاشت مو

بهترین روش کاشت مو

امروزه روش های بسیار زیادی برای کاشت مو وجود دارد که هر کدام دارای ویژگی های خاصی می باشد.عده ای از پزشکان معتقدند که بهترین روش کاشت مو برای افراد مختلف متفاوت است و ممکن است هر روش متناسب با ویژگی ها و نوع مو و پوست برای افراد مختلفی کاربرد داشته باشد.

معیار این دسته از پزشکان تعداد بیشتر گرافت هایی میباشد.به بیانی ساده تر می توان گفت که آنان عقیده دارند که هر روشی که بتواند باعث شود تا بیشترین گرافت ها را بتوان از قسمت بانک موی برداشت و به قسمت مورد نظر انتقال داد،بهترین روش کاشت مو میباشد.

عده ای دیگر از متخصصان نیز عقیده دارند که روشش جدید و پیشرفته به نام sut که بدون دخالت دست پزشک و تنها با کمک دستگاه هایی پیشرفته انجام میشوند را میتوان به عنوان بهترین روش کاشت مو معرفی کرد.

شاید در نگاه اول اینگونه بنظر بیاید که نظریه ی این دو گروه از متخصصان با یکدیگر متفاوت و یا حتی متناقض است،اما حقیقت آن است که نظریه ی این دو گروه،هیچ تناقضی با یکدیگر ندارند و هر دوی آنان درواقع به یک روش اشاره میکنند،چرا که طبق امار بدست امده عده ی زیادی از مردم از طریق روش sut بهترین نتیجه را از کاشت مو بدست آورده اند و این روش با ویژگی های پوستی بسیاری از افراد متناسب است.

بهترین روش کاشت مو

ناگفته نماند که در هر روش درمانی عده ای از افراد وجود دارند که استثنا هستند،در مورد مسئله کاشت مو نیز ممکن است تعداد کمی از افراد وجود داشته باشند که از طریق روش sut نتیجه مطلوبی نگیرند و براساس نظر پزشک متخصصشان روش های دیگری مانند روش fut,fit و…برایشان مناسب تر باشد.

مراحل بهترین روش کاشت مو

۱.پزشک ابتدا دستگاهی که با تکنولوژی هوشمند را پس از تعیین کردن ناحیه بانک مو،بر روی آن قسمت تنظیم می کند و سپس با استفاده از این دستگاه تعداد زیادی از فولیکول های مو را برداشت میکند.به همین علت می توان sut را به عنوان بهترین روش کاشت مو در نظر گرفت چرا که توسط دستگاهی هوشمند تمام مراحل پیوند مو، موفقیت امیز انجام میشود.

۲.استفاده از دستگاه هوشمند به پزشک این امکان را میدهد تا در مراحل کاشت مو سرعت عمل داشته باشد و بتواند به سرعت پس از برداشت فولیکول های مو آن را را فریز کند تا احتمال از بین رفتن آنان کاهش یابد.

۳.روش sutعنوان بهترین روش کاشت مو باعث میشود تا فولیکول ها در کوتاهترین زمان ممکن در ناحیه ی معین شده یا همان کم پشت،کاشت شود.

۴.در مرحله ی چهارم با استفاده از تاباندن  لیزر دستگاه کاشت مو، بر روی ناحیه ای که پیوند بر روی آن انجام شده است،فولیکول های تازه کاشت شده شرایط بهتری برای رشد پیدا میکنند.

روش sut دارای کمترین عوارض جانبی می باشد و به عنوان بهترین روش کاشت مویی که دارای سریعترین و بهترین نتایج است در اقسا نقاط جهان شناخته شده است.

 مراحل بهترین روش کاشت مو

مزایای استفاده از بهترین روش کاشت مو

استفاده از روش sut که به عنوان بهترین روش کاشت مو در جهان شناخته میشود دارای مزایای بسیاری است که به چند مورد آن به طور مختصر اشاره می کنیم:

  1. دقت و ظرافت بالا
  2. احتمال تخریب فولیکول نزدیک به صفر است.
  3. تراکم بالای پیوند مو
  4. نیازی به بیهوشی ندارد و تنها با یک بی حس کننده موضعی انجام پذیر می باشد.
  5. سرعت بالای دستگاه در انجام تمام مراحل کاشت مو
  6. احتیاجی به استفاده از تیغ جراحی و بخیه زدن نیست.
  7. تعداد فولیکول های نسبتا زیادی توسط دستگاه هوشمند برداشت و کاشت میشود.

از مزایای استفاده از روشsut، تراکم بالای پیوند مو میباشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 6 =

دکمه بازگشت به بالا
 
مکالمه را شروع کنید