کاشت ابرو

 در مورد کاشت ابروی طبیعی چه میدانید؟

همه چیز درباره کاشت ابرو !

بسیاری از افرادی که به سراغ استفاده از روش کاشت ابرو میروند دوست دارند تا ابروهایی با ظاهر طبیعی داشته باشند و تا حد ممکن از ابروهایی که دارای ظاهری مصنوعی میباشند  دوری میکنند.بسیاری از بانوان ترجیح میدهند تا داخل ابروهای انان رنگ طبیعی  و زیبایی ظاهری وجود داشته باشد از وجود رنگ های مصنوعی و غیر طبیعی که در روش هایی مانند تاتو از آنها استفاده می شود،خوششان می آید.

 

در مورد کاشت ابروی طبیعی چه میدانید؟

یکی از مزایای کاشت ابروی طبیعی آن است که این روش هم برای آقایان و هم برای بانوان کاربرد دارد.یکی از سوالاتی که در رابطه با این موضوع ممکن است برای بسیاری از افراد بوجود آید آن میباشد که آیا ممکن است افرادی که در گذشته از روش هایی مانند تاتو استفاده کرده اند نیز از روش کاشت هم بهره ببرند؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که تمامی افرادی که تاتو کرده اند هم میتوانند از کاشت ابرو استفاده کننند و این دو روش هیچ تداخلی با یکدیگر نخواهند داشت،اتفاقا در بسیاری از موارد دیده شده است که استفاده از کاشت ابرو بر روی تاتو می تواند باعث پرپشت تر دیده شدن ابرو شود.

با پیشرفت علم پزشکی و بوجود آمدن بسیاری از روش های نوین زیبایی دیگر وقت آن رسیده است که از روش های پر دردسری مانند تاتو و هاشور ابرو که نیاز به تمدید دارند خداحافظی کنیم و بجای آنها از روش های دائمی و طبیعی مانند کاشت ابرو استفاده کنیم.

یکی از مزایای کاشت ابروی طبیعی آن است که این روش هم برای آقایان و هم برای بانوان کاربرد دارد.

چه کسانی میتوانند برای کاشت ابرو کاندید شوند؟

۱.تمام افرادی که از ظاهر ابرو های خود ناراضی هستند و ابروهایشان کم پشت و توخالی می باشد،میتوانند برای کاشت ابرو اقدام کنند.

۲.عده ی دیگری از افراد نیز در سوانح مختلفی دچار این مشکل شده اند و حوادثی مانند سوختگی و جای بخیه و…باعث شده است تا ابروهای آنان فرم و زیبای اولییه اش را از دست دهد.

۳.کسانی که از روش های تاتو و هاشور ابرو استفاده کرده اند و از نتایج کار رضایت دارند و میخواهند از روشی دیگر برای داشتن ابروهایی با ظاهر طبیعی و جذاب استفاده کننند.

۴.آن دسته از افرادی که دچار بیماری های خاصی شده اند و در طول درمان یا بیماری،ابروهایشان را از دست داده اند اصولا میتوانند بعد از اتمام دوره بیماریشان اقدام به پیوند ابرو کنند.

مراحل کاشت ابرو و چگونگی انجام آن

۱.قبل از انجام عملیات کاشت ابرو ابتدا فرد متقاضی طرح و مدل ابرویی را که مد نظر دارد را بوسیله ی مداد ابرو بر روی ابروهایش میکشد.

۲.پزشک متخصص و تیم حرفه ای او با توجه به اصول کاشت و چهره ی فرد،بررسی های لازم را بعمل می آورند تا طرح و مدل نهایی را برای پیوند ابرو انتخاب کنند.

۳.پس از انتخاب نهایی مدل ابرو با بی حسی موضعی و بدون درد در طول چندین ساعت عملیات پیوند ابرو انجام میشود.انجام عملیات کاشت اینگونه می باشد که موهای مورد نیاز برای کاشت در ابرو از قسمت پشت گوش فرد انتخاب میشود و برای پیوند زدن در ناحیه ی ابرو از آنها استفاده می شود.

مراحل کاشت ابرو و چگونگی انجام آن

 

نکته:

حتما به یک پزشک متخصص و با تجربه مراجعه کنید چرا که انتخاب نوع موها برای عملیات پیوند ابرو با ضخامت متعادل برای پیوند در ناحیه  ابرو،عملی کاملا حرفه ای میباشد و نیاز به تخصص و تجربه دارد.

یکی از مهم ترین و حرفه ای ترین وظایف یک پزشک در پیوند ابرو آن است که در ناحیه ی تاج ابرو فولیکول موها را به سمت بالا و با زاویه ای مناسب پیوند بزند تا ابروها در ظاهر عمودی نداشته باشند.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − سه =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
 
مکالمه را شروع کنید