تزریق ژل

آشنایی با کاربرد تزریق ژل

هنگامی که صحبت از تزریق ژل و کاربرد انواع مختلف آن می شود ،با نام ژل تزریقی به نام اسید هیالورونیک مواجه میشویم که در بین جوانان و افراد میانسال طرفداران بسیاری دارد.

شاید بتوان علت اصلی محبوبیت تزریق ژل اسید هیالورونیک را نسبت به دیگر انواع ژل های تزریقی،طبیعی بودن و سازگاری سریع آن با کنش های شیمیایی بدن دانست.

حقیقت آن است که تزریق ژل اسید هیالورونیک به سرعت پس از تزریق،جذب سطح زیرین پوست میشود و با اب و کلاژن پوست ترکیب می شود. در نتیجه میتوان به خوبی نتیجه ی تزریق ژل اسید هیالورونیک را برای شکل دهی و فرم دهی اعضای مختلف بدن به خصوص در اعضای صورت،مشاهه کرد.

مزایا و معایب تزریق ژل

با توجه به طبیعی بودن تزریق ژل اسید هیالورونیک و بر اساس امار بدست امده،میتوان گفت که تزریق ژۀ اسید هیالورونیک نه تنها باعث هیچگونه عارضه ی جدی برای افراد نمیشود،بلکه به دلیل دارا بودن مواد طبیعی و سازگار با پوست سریعا کیفیت پوست را با گذشت مدت زمانی نسبتا کوتاه،افزایش میدهد.

تنها در مواردی مشاهده شده است که برخی از افرادی که دارای پوست حساسی هستند و به تزریق واکنش نشان میدهند،بلافاصله پس از آنکه مراحل تزریق ژۀ اسید هیالورونیک در نواحی مشخص شده به اتمام میرسد،کمی تورم یا التهاب ایجاد میشود که در طول ۲۴ الی ۴۸ ساعت پس از جذب شدن اسید هیالورونیک به طور کامل این التهابات از بین خواهند رفت.

توجه داشته باشید که برای دست یافتن به  نتیجه ی موثر و مطلوب از تزریق ژل اسید هیالورونیک باید به مراکزی بهداشتی و افرادی متخصص مراجعه کرد.

کاربرد تزریق ژل در نواحی مختلف صورت

کاربرد تزریق ژل در نواحی مختلف صورت

  1. چین‌هایی مانند خطوط لبخند و چین‌هایی که از کناره‌های تحتانی بینی
  2. گود افتادگی‌های زیر چشم یا فرورفتگی‌های سرخی قسمت‌های پوست
  3. افزایش حجم لب، گونه
  4. رفع خط اخم
  5. فرم دهی به چانه

تزریق ژل برای چه کسانی ممنوع است؟

تزریق ژل برای چه کسانی ممنوع است؟

۱.افرادی که دچار بیماری های قلبی میباشند در حال درمان هستند و دارو مصرف میکنند.

۲.برای کسانی که سابقه ی سکته قلبی دارند،تزریق ژل به هیچ عنوان توصیه نمیشود.

۳.بیمارانی که دچار خود ایمنی شدید می باشد. برای مثال بیماری  هایی همچون:لوپوس،روماتیسم،سندروم نفروتیک و…

۴.بهتر است افرادی که در حال مصرف دارو هایی همچون آسپرین یا وارفارین می باشد در طول مدت زمان مصرف این دارو ها از این روش استفاده نکنند.

۵.بیماران مبتلا به دیابت که در حال مصرف انسولین می باشد.

  1. تزریق ژۀ برای بانوان باردار یا کسانی که در دوران شیردهی به فرزندانشان می باشد،توصیه نمی شود.

 تزریق ژل راه حلی برای بازگرداندن شادابی پوست

تزریق ژل راه حلی برای بازگرداندن شادابی پوست

تزریق ژل یکی از بهترین راه حل های کم عارضه ای است که میتوان برای بازیابی جوانی و زیبایی پوست از آن استفاده کرد.همه ی ما به خوبی می دانیم که به تدریج پوست انسان در اثر موارد مختلف ممکن است شادابی و طراوت خود را از دست بدهد،مواردی مانند:میانسالی وراثت یا ژنتیک،تابش مستقیم نور خورشید بر سطح پوست،آلودگی هوا،عادت  های پرخطر زندگی و….

در چنین شرایطی باید به دنبال یک راه حل مناسب بگردیم که عارضه ای برای پوست به همراه داشته باشد و طبیعت بدن سازگار باشد.تزریق کردن ژل یکی از مناسب ترین راه حل هایی است که امروزه مردم سراسر جهان برای بازیابی جوانی خود از آن بهره میبرند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

دکمه بازگشت به بالا
 
مکالمه را شروع کنید